Praktyka zawodowa śródroczna II.2 (IV etap edukacyjny)

Dotyczy zajęć Praktyka zawodowa śródroczna II.2 (IV etap edukacyjny)

Mili Państwo,
Ponieważ w tym semestrze będziemy mieć bardzo mało piątków (zwłaszcza po zestawieniu tych piątków, kiedy my mamy zajęcia i tych, kiedy pracują szkoły), zapraszamy Państwa na pierwsze spotkanie w najbliższy piątek, 7 października, do szkoły, tzn. do 12 LO przy al. Astadta 7.
Zbieramy przed wejściem do budynku następujących godzinach:
grupa 1 - 9:00
grupa 2 - 9:55
grupa 3 - 11:55
grupa 4 - 13:45
Prosimy o bezwzględną punktualność, gdyż na teren szkoły będziemy wchodzić całą grupą. Podczas pierwszych zajęć obejrzymy i omówimy lekcje prowadzone przez nauczycieli, natomiast kolejne spotkanie, 14 października (Dzień Nauczyciela, a dla nas godziny rektorskie w godzinach 9-12:30), odbędzie się w budynku Wydziału Filologicznego w sali 0.05, w dwóch grupach: o 12:30 i o 13:30 - prosimy o wybór godziny tak, żeby nasze spotkanie nie kolidowało z Państwa zajęciami z prof. Wilsonem). Omówimy wtedy sprawy formalne i organizacyjne naszych zajęć.

Do zobaczenia w piątek,
Weronika Szubko