Szanowni Państwo,

Plan zajęć dla filologii angielskiej zostanie ogłoszony na początku października. Jednak już teraz chcemy podać Państwu informacje które pozwolą przygotować się logistycznie do uczestnictwa w zajęciach.

Zgodnie z aktualnie obowiązującym nowym zarządzeniem JM Rektor UŁ dotyczącym sytuacji epidemiologicznej (https://www.uni.lodz.pl/aktualnosc/szczegoly/ul-bardziej-stacjonarnie-zarzadzenie-rektora-ul), większość zajęć odbywać się będzie zdalnie z uwagi na wyłączenie z użytkowania części sal w budynku i ograniczenie liczby miejsc w pozostałych. Jednocześnie na każdym roku studiów uruchomione zostaną pojedyncze kursy w trybie stacjonarnym. Będą to w większości przypadków zajęcia PNJA.

Zajęcia w trybie stacjonarnym (w budynku Wydziału Filologicznego) dla filologii angielskiej odbywać się będą wyłącznie w czwartki.

Kursy, które będą prowadzone w trybie stacjonarnym to:

· I BA: PNJA (połowa wymiaru godzinowego zajęć), Fonetyka, Sprawności receptywne

· II BA: PNJA (połowa wymiaru godzinowego zajęć)

· III BA: PNJA (połowa wymiaru godzinowego zajęć), zajęcia bloku licencjackiego dla niektórych grup (wg decyzji poszczególnych promotorów), wybrane zajęcia PNJO

· I MA: wybrane proseminaria

· II MA: PNJA (połowa wymiaru godzinowego zajęć), PNJA-prezentacja; dodatkowo w piątki rano planowane są praktyki szkolne dla specjalności nauczycielskiej

Zajęcia PNJN dla poszczególnych lat mogą być realizowane w trybie hybrydowym na bazie indywidualnego ustalenia terminu prowadzącego z grupą.

W najbliższym tygodniu podamy do wiadomości zasady zajęć zdalnych, które będą obowiązywać w najbliższym semestrze.

Informacje będziemy aktualizować na bieżąco, prosimy więc zaglądać na tę stronę.