Od 14 października g. 20.00 do 16 października g. 23.59 odbędzie się rejestracja przez system USOS na zajęcia wybieralne na I roku studiów magisterskich. Do rejestracji potrzebne są dane do logowania w systemie USOS otrzymane podczas rekrutacji.
Opisy proponowanych zajęć znajdują się tutaj.
Wszyscy studenci wybierają trzy grupy przedmiotu „Proseminarium” (Są to zajęcia wprowadzające do seminarium magisterskiego, w kolejnym semestrze będą Państwo wybierać jedne z tych zajęć jako kontynuację.)
Uwaga: zajęcia w niektórych grupach odbywają się w tych samych godzinach. Prosimy przed zapisaniem się upewnić się, czy zajęcia wybranych grup nie pokrywają się czasowo.
W grupach obowiązują limity miejsc. W przypadku wyczerpania się limitu miejsc prosimy o zapisanie się do innej grupy.

Zajęcia następujących prowadzących odbywać się będą w budynku Wydziału Filologicznego: dr P. Spyra, prof. T. Dobrogoszcz/prof. M. Cieślak, prof. J. Kruczkowska, prof. I. Witczak-Plisiecka, prof. M. Deckert. Pozostałe zajęcia odbywać się będą zdalnie.