REKRUTACJA NA STUDENCKIE WYJAZDY W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+

W ROKU 2021/2022

I SPOTKANIA INFORMACYJNE

DLA STUDENTÓW FILOLOGII ANGIELSKIEJ

Rekrutacja na studenckie wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku 2021/2022 rusza w systemie USOS 15 lutego 2021 o godzinie 12.00, a kończy się 10 marca 2021 w samo południe.

Wszelkie informacje na temat wyjazdów znajdują się na stronie: https://bwz.uni.lodz.pl/llp-erasmus-studia

W dniu 18 lutego 2021(czwartek) w godzinach 10.00-12.00 odbędzie się spotkanie dotyczące wyjazdów w ramach programu Erasmus + prowadzone przez pracowników Biura Współpracy z Zagranicą. Link do wydarzenia na MS Teams: Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania.

W dniu 19 lutego 2021 (piątek) o godzinie 9:00 na platformie MS TEAMS (Click here to join the meeting) odbędzie się spotkanie informacyjne dla studentów filologii angielskiej, zarówno studiów I jak i II cyklu. Na spotkaniu poruszone zostaną następujące kwestie:

• Informacje o stypendium Erasmus + 2021/22
  • Krótkie przedstawienie uczelni partnerskich
  • Zasady rekrutacji na STA Erasmus +
  • Zasady rozliczania się ze stypendium i komunikowania z koordynatorami.

Kontakt do koordynatora:

dr Monika Kopytowska: monika.kopytowska@uni.lodz.pl