Zapraszamy wszystkich studentów I roku na spotkania informacyjne w trakcie których przekażemy Państwu istotne informacje dotyczące organizacji semestru zimowego i uczestnictwa w zajęciach.

Spotkania odbędą się:

• dla studiów I stopnia: w środę 29 września o godzinie 10:00 w auli A1
  • dla studiów II stopnia: w środę 29 września o godzinie 11:15 w auli A1

Na spotkaniu dla studentów II stopnia omówione zostaną istotne kwestie związane ze specjalnością nauczycielską.

Podczas spotkań obowiązuje reżim sanitarny – prosimy o przyjście w maskach ochronnych i zachowanie dystansu społecznego. Spotkanie zaczniemy, gdy wszyscy zajmą miejsca, więc prosimy o spokojne oczekiwanie na możliwość wejścia do auli i bez niepotrzebnego tłoczenia się przy drzwiach. Studentów o nazwiskach rozpoczynających się od A-K prosimy o wchodzenie wejściem na poziomie -1, pozostałych zapraszamy do wejścia na poziomie 0.