prof. Janusz Badioprof. Kacper Bartczakprof. Łukasz Boguckiprof. Piotr Capprof. Anna Cichosz
prof. Kamila Ciepielaprof. Magdalena Cieślakmgr John Crustprof. Mikołaj Deckertprof. Tomasz Dobrogoszcz
dr Joanna Dudadr Joanna Dyła-Urbańskaprof. Marta Dyneldr Tomasz Fisiakdr Justyna Fruzińska
dr Jerzy Gaszewskidr Marta Goszczyńskamgr Iza Grabarczykdr Maciej Grabskidr Anna Gralińska-Brawata
dr Agata Handleydr Martin HintonJohn Hodgettsdr Małgorzata HołdaCharlie Ivamy MA
prof. Jerzy Jarniewiczdr Anna Jaroszdr Monika Kocotdr Monika Kopytowska dr Michał Kornacki
prof. Krzysztof Koseckimgr Joanna Kosmalskaprof. Przemysław Krakowianmgr Małgorzata Krawentekprof. Joanna Kruczkowska
mgr Małgorzata Kurzejamskaprof. Michał Lachmanmgr Krzysztof Lewocprof. Agnieszka Łowczanindr Aleksandra Majdzińska-Koczorowicz
dr Krzysztof Majermgr Karolina Marzecprof. Zbigniew Maszewskidr Joanna Matyjaszczykmgr Aleksandra Matusiak
dr Aleksandra Matysiakmgr Jarosław Milewskidr Paulina Mirowskamgr Marek Molendamgr Jan Moryń
prof. Małgorzata Mykdr Katarzyna Ojrzyńskaprof. Katarzyna Ostalskadr Przemysław Ostalskidr Anna Parr-Modrzejewska
mgr Martyna Paśnikprof. Piotr Pęzikprof. Alicja Piechuckadr Paulina Pietrzakprof. Wit Pietrzak
mgr Piotr Płomińskimgr Anna Prośniakdr Wiktor Pskitmgr Ryszard Rasińskidr Agnieszka Rasmus
mgr Paulina Rybińskamgr Agata Sadzadr Łukasz Salskidr Monika Saruldr Piotr Spyra
prof. Piotr Stalmaszczykdr Justyna Stępieńmgr Maria Szymańskadr Weronika Szubko-Sitarekdr Magda Szuster
Mark Tardi, MFAmgr Jędrzej Tazbirdr Olga Trendak-Suślikdr Marcin Trojszczakprof. Jacek Waliński
prof. Andrzej Wicherdr Anna Wieczorekdr Paul Wilsonprof. Iwona Witczak-Plisiecka
mgr B. Czarnecka-Brychtdr Agnieszka Godziszmgr Ch. Poikdr A. Wilk
mgr Justyna Giernatowskamgr Katarzyna Grabowska-Bilickamgr Grażyna Pakulskamgr Aneta Przybyszdr Alicja Sobczak
mgr A. Sowińskamgr A. Ottavianomgr D. Kaszakmgr D. Kobylska
mgr K. Muszyńskamgr Ewa Bojanowskadr Małgorzata Kosiorek
prof. J. Fiszbakdr Wanda Baranowskadr Dorota Celińska-Mitałmgr Przemysław Boczarski
nauczyciel PNJOwakatmgr Ewa Swenderskadr Witold Sobczak

prof. Janusz Badio
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
    II BA elektywne 5
Elect 111 | Zajęcia elektywne A
zdalnie 6
   
4.
10:45-11:30
    II BA elektywne 5
Elect 111 | Zajęcia elektywne A
zdalnie 6
   
5.
11:45-12:30
    II BA elektywne 5
Elect 112 | Zajęcia elektywne B
zdalnie 7
   
6.
12:30-13:15
    II BA elektywne 5
Elect 112 | Zajęcia elektywne B
zdalnie 7
   
7.
13:30-14:15
    II BA 1
Gram 112 | Gramatyka praktyczna
zdalnie 1
   
8.
14:15-15:00
    II BA 1
Gram 112 | Gramatyka praktyczna
zdalnie 1
   
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


prof. Kacper Bartczak
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
    II MA sem mag Bartczak
Sem 212 | Seminarium magisterskie
zdalnie 13
   
4.
10:45-11:30
    II MA sem mag Bartczak
Sem 212 | Seminarium magisterskie
zdalnie 13
   
5.
11:45-12:30
    I BA 2 NIEM
Am Lit 101 | Literatura amerykańska
zdalnie 12
   
6.
12:30-13:15
    I BA 2 NIEM
Am Lit 101 | Literatura amerykańska
zdalnie 12
   
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
    I BA 1 NIEM
Am Lit 101 | WYKŁAD Literatura amerykańska
zdalnie 1
I BA 2 NIEM
Am Lit 101 | WYKŁAD Literatura amerykańska
zdalnie 1
I BA 3 FR
Am Lit 101 | WYKŁAD Literatura amerykańska
zdalnie 1
I BA 4 FR+WŁ
Am Lit 101 | WYKŁAD Literatura amerykańska
zdalnie 1
I BA 5 HISZP
Am Lit 101 | WYKŁAD Literatura amerykańska
zdalnie 1
I BA 6 HISZP
Am Lit 101 | WYKŁAD Literatura amerykańska
zdalnie 1
I BA 7 HISZP
Am Lit 101 | WYKŁAD Literatura amerykańska
zdalnie 1
   
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


prof. Łukasz Bogucki
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
        II MA sem mag Bogucki 1
Sem 212 | Seminarium magisterskie
zdalnie 5
4.
10:45-11:30
        II MA sem mag Bogucki 1
Sem 212 | Seminarium magisterskie
zdalnie 5
5.
11:45-12:30
        II MA sem mag Bogucki 2
Sem 212 | Seminarium magisterskie
zdalnie 8
6.
12:30-13:15
        II MA sem mag Bogucki 2
Sem 212 | Seminarium magisterskie
zdalnie 8
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


prof. Piotr Cap
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
  III BA sem lic Cap
Sem 122 | Seminarium licencjackie
zdalnie 18
     
6.
12:30-13:15
  III BA sem lic Cap
Sem 122 | Seminarium licencjackie
zdalnie 18
     
7.
13:30-14:15
  I MA sem mag Cap (5)
Sem 201 | Seminarium magisterskie
zdalnie 15
     
8.
14:15-15:00
  I MA sem mag Cap (5)
Sem 201 | Seminarium magisterskie
zdalnie 15
     
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


prof. Anna Cichosz
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
PNJA II BA gr2 level 4
Ling Theory 111 | Historia i odmiany jęz. ang.
zdalnie 11
    PNJA I BA gr3 level 2
Desc Gram 102 | Gramatyka opisowa
zdalnie 10
 
4.
10:45-11:30
PNJA II BA gr2 level 4
Ling Theory 111 | Historia i odmiany jęz. ang.
zdalnie 11
    PNJA I BA gr3 level 2
Desc Gram 102 | Gramatyka opisowa
zdalnie 10
 
5.
11:45-12:30
PNJA II BA gr1 level 4
Ling Theory 111 | Historia i odmiany jęz. ang.
zdalnie 12
    PNJA I BA gr3 level 2
Phon 102 | Fonetyka
zdalnie 17
 
6.
12:30-13:15
PNJA II BA gr1 level 4
Ling Theory 111 | Historia i odmiany jęz. ang.
zdalnie 12
    PNJA I BA gr3 level 2
Phon 102 | Fonetyka
zdalnie 17
 
7.
13:30-14:15
PNJA II BA gr3 level 5
Ling Theory 111 | Historia i odmiany jęz. ang.
zdalnie 4
       
8.
14:15-15:00
PNJA II BA gr3 level 5
Ling Theory 111 | Historia i odmiany jęz. ang.
zdalnie 4
       
9.
15:15-16:00
II BA 1
Ling Theory 111 | WYKŁAD Hist. i odmiany jęz. ang.
zdalnie 6
II BA 2
Ling Theory 111 | WYKŁAD Hist. i odmiany jęz. ang.
zdalnie 6
II BA 3
Ling Theory 111 | WYKŁAD Hist. i odmiany jęz. ang.
zdalnie 6
II BA 4
Ling Theory 111 | WYKŁAD Hist. i odmiany jęz. ang.
zdalnie 6
II BA 5
Ling Theory 111 | WYKŁAD Hist. i odmiany jęz. ang.
zdalnie 6
II BA 6
Ling Theory 111 | WYKŁAD Hist. i odmiany jęz. ang.
zdalnie 6
       
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


prof. Kamila Ciepiela
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
    II MA sem mag Salski
Ling 213 | Socjolingwistyka
zdalnie 20
II MA sem mag Bogucki 1
Ling 213 | Socjolingwistyka
zdalnie 20
II MA sem mag Krakowian
Ling 213 | Socjolingwistyka
zdalnie 20
   
4.
10:45-11:30
    II MA sem mag Salski
Ling 213 | Socjolingwistyka
zdalnie 20
II MA sem mag Bogucki 1
Ling 213 | Socjolingwistyka
zdalnie 20
II MA sem mag Krakowian
Ling 213 | Socjolingwistyka
zdalnie 20
   
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
    II BA elektywne 4
Elect 113 | Zajęcia elektywne C
zdalnie 10
   
10.
16:00-16:45
    II BA elektywne 4
Elect 113 | Zajęcia elektywne C
zdalnie 10
   
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


prof. Magdalena Cieślak
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
  II MA sem mag Łowczanin
Lit 214 | Literatura i adaptacje
zdalnie 13
II MA sem mag Wicher
Lit 214 | Literatura i adaptacje
zdalnie 13
II MA sem mag Dobrogoszcz
Lit 214 | Literatura i adaptacje
zdalnie 13
     
6.
12:30-13:15
  II MA sem mag Łowczanin
Lit 214 | Literatura i adaptacje
zdalnie 13
II MA sem mag Wicher
Lit 214 | Literatura i adaptacje
zdalnie 13
II MA sem mag Dobrogoszcz
Lit 214 | Literatura i adaptacje
zdalnie 13
     
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
  II BA elektywne 6
Elect 114 | Zajęcia elektywne D
zdalnie 6
     
10.
16:00-16:45
  II BA elektywne 6
Elect 114 | Zajęcia elektywne D
zdalnie 6
     
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


mgr John Crust
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
        I BA 2 NIEM
Writ 102 | Pisanie i analiza tekstu
zdalnie 6
6.
12:30-13:15
        I BA 2 NIEM
Writ 102 | Pisanie i analiza tekstu
zdalnie 6
7.
13:30-14:15
PNJA III BA gr6 level 8
PNJA
zdalnie 5
      I BA 4 FR+WŁ
Writ 102 | Pisanie i analiza tekstu
zdalnie 1
8.
14:15-15:00
PNJA III BA gr6 level 8
PNJA
zdalnie 5
      I BA 4 FR+WŁ
Writ 102 | Pisanie i analiza tekstu
zdalnie 1
9.
15:15-16:00
I BA 3 FR
Writ 102 | Pisanie i analiza tekstu
zdalnie 5
       
10.
16:00-16:45
I BA 3 FR
Writ 102 | Pisanie i analiza tekstu
zdalnie 5
       
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


prof. Mikołaj Deckert
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
  III BA trans 2
Trans 124 | Wstęp do przekładu audiowizualnego
zdalnie 9
  I MA sem mag Deckert (13)
Sem 201 | Seminarium magisterskie
zdalnie 11
 
4.
10:45-11:30
  III BA trans 2
Trans 124 | Wstęp do przekładu audiowizualnego
zdalnie 9
  I MA sem mag Deckert (13)
Sem 201 | Seminarium magisterskie
zdalnie 11
 
5.
11:45-12:30
  III BA trans 1
Trans 124 | Wstęp do przekładu audiowizualnego
zdalnie 9
  I MA trans 1
Trans 201 | WYKŁAD Teoria przekładu
zdalnie 12
I MA trans 2
Trans 201 | WYKŁAD Teoria przekładu
zdalnie 12
 
6.
12:30-13:15
  III BA trans 1
Trans 124 | Wstęp do przekładu audiowizualnego
zdalnie 9
     
7.
13:30-14:15
  III BA trans 3
Trans 124 | Wstęp do przekładu audiowizualnego
zdalnie 9
     
8.
14:15-15:00
  III BA trans 3
Trans 124 | Wstęp do przekładu audiowizualnego
zdalnie 9
     
9.
15:15-16:00
  III BA trans 4
Trans 124 | Wstęp do przekładu audiowizualnego
zdalnie 10
     
10.
16:00-16:45
  III BA trans 4
Trans 124 | Wstęp do przekładu audiowizualnego
zdalnie 10
     
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


prof. Tomasz Dobrogoszcz
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
  II MA sem mag Łowczanin
Lit 213 | Literatura, społeczeństwo, polityka
zdalnie 14
II MA sem mag Wicher
Lit 213 | Literatura, społeczeństwo, polityka
zdalnie 14
II MA sem mag Dobrogoszcz
Lit 213 | Literatura, społeczeństwo, polityka
zdalnie 14
II BA elektywne 1
Elect 111 | Zajęcia elektywne A
zdalnie 8
   
4.
10:45-11:30
  II MA sem mag Łowczanin
Lit 213 | Literatura, społeczeństwo, polityka
zdalnie 14
II MA sem mag Wicher
Lit 213 | Literatura, społeczeństwo, polityka
zdalnie 14
II MA sem mag Dobrogoszcz
Lit 213 | Literatura, społeczeństwo, polityka
zdalnie 14
II BA elektywne 1
Elect 111 | Zajęcia elektywne A
zdalnie 8
   
5.
11:45-12:30
II MA sem mag Dobrogoszcz
Sem 212 | Seminarium magisterskie
zdalnie 14
       
6.
12:30-13:15
II MA sem mag Dobrogoszcz
Sem 212 | Seminarium magisterskie
zdalnie 14
       
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Joanna Duda
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
      PNJA I BA gr3 level 2
PNJA
zdalnie 3
 
8.
14:15-15:00
      PNJA I BA gr3 level 2
PNJA
zdalnie 3
 
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
I BA 7 HISZP
Writ 102 | Pisanie i analiza tekstu
zdalnie 3
       
12.
17:45-18:30
I BA 7 HISZP
Writ 102 | Pisanie i analiza tekstu
zdalnie 3
       
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Joanna Dyła-Urbańska
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
      PNJA II BA gr2 level 4
PNJA
zdalnie 2
 
2.
9:00-9:45
    II BA trans 1
Trans 113 | WYKŁAD Teoria przekładu
zdalnie 2
II BA trans 2
Trans 113 | WYKŁAD Teoria przekładu
zdalnie 2
II BA trans 3
Trans 113 | WYKŁAD Teoria przekładu
zdalnie 2
PNJA II BA gr2 level 4
PNJA
zdalnie 2
 
3.
10:00-10:45
      PNJA II BA gr1 level 4
PNJA
zdalnie 6
 
4.
10:45-11:30
      PNJA II BA gr1 level 4
PNJA
zdalnie 6
 
5.
11:45-12:30
    III BA sem lic Dyła-Urbańska
Sem 122 | Seminarium licencjackie
zdalnie 1
II MA trans 2
Trans 215 | Przekład tekstów literackich
zdalnie 13
 
6.
12:30-13:15
    III BA sem lic Dyła-Urbańska
Sem 122 | Seminarium licencjackie
zdalnie 1
II MA trans 2
Trans 215 | Przekład tekstów literackich
zdalnie 13
 
7.
13:30-14:15
  I BA 1 NIEM
Writ 102 | Pisanie i analiza tekstu
zdalnie 5
  II MA trans 1
Trans 215 | Przekład tekstów literackich
zdalnie 13
 
8.
14:15-15:00
  I BA 1 NIEM
Writ 102 | Pisanie i analiza tekstu
zdalnie 5
  II MA trans 1
Trans 215 | Przekład tekstów literackich
zdalnie 13
 
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


prof. Marta Dynel
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Tomasz Fisiak
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
PNJA II BA gr1 level 4
PNJA
zdalnie 5
       
4.
10:45-11:30
PNJA II BA gr1 level 4
PNJA
zdalnie 5
       
5.
11:45-12:30
PNJA II BA gr2 level 4
PNJA
zdalnie 5
       
6.
12:30-13:15
PNJA II BA gr2 level 4
PNJA
zdalnie 5
       
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
I BA 1 NIEM
Brit Cult 102 | Historia i kultura brytyjska
zdalnie 1
    I MA 4
Writ 202 | Pisanie tekstów akademickich
zdalnie 8
 
10.
16:00-16:45
I BA 1 NIEM
Brit Cult 102 | Historia i kultura brytyjska
zdalnie 1
    I MA 4
Writ 202 | Pisanie tekstów akademickich
zdalnie 8
 
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Justyna Fruzińska
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
    III BA sem lic Fruzińska
Sem 122 | Seminarium licencjackie
zdalnie 11
   
4.
10:45-11:30
    III BA sem lic Fruzińska
Sem 122 | Seminarium licencjackie
zdalnie 11
   
5.
11:45-12:30
    II BA elektywne 2
Elect 112 | Zajęcia elektywne B
zdalnie 10
  I BA 5 HISZP
Am Lit 101 | Literatura amerykańska
zdalnie 5
6.
12:30-13:15
    II BA elektywne 2
Elect 112 | Zajęcia elektywne B
zdalnie 10
  I BA 5 HISZP
Am Lit 101 | Literatura amerykańska
zdalnie 5
7.
13:30-14:15
        I BA 6 HISZP
Am Lit 101 | Literatura amerykańska
zdalnie 5
8.
14:15-15:00
        I BA 6 HISZP
Am Lit 101 | Literatura amerykańska
zdalnie 5
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Jerzy Gaszewski
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
      PNJA III BA gr1 level 6
PNJA
zdalnie 7
 
4.
10:45-11:30
      PNJA III BA gr1 level 6
PNJA
zdalnie 7
 
5.
11:45-12:30
      PNJA III BA gr2 level 6
PNJA
zdalnie 9
 
6.
12:30-13:15
      PNJA III BA gr2 level 6
PNJA
zdalnie 9
 
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Marta Goszczyńska
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
    II BA elektywne 3
Elect 111 | Zajęcia elektywne A
zdalnie 10
  III BA trans 3
Trans 125 | Przekład literacki
zdalnie 8
4.
10:45-11:30
    II BA elektywne 3
Elect 111 | Zajęcia elektywne A
zdalnie 10
  III BA trans 3
Trans 125 | Przekład literacki
zdalnie 8
5.
11:45-12:30
    III BA sem lic Goszczyńska
Sem 122 | Seminarium licencjackie
zdalnie 2
  I BA 1 NIEM
Brit Lit 102 | Literatura brytyjska
zdalnie 3
6.
12:30-13:15
    III BA sem lic Goszczyńska
Sem 122 | Seminarium licencjackie
zdalnie 2
  I BA 1 NIEM
Brit Lit 102 | Literatura brytyjska
zdalnie 3
7.
13:30-14:15
II MA metodyka 1
TEFL 214 | Dydaktyka przedmiotu II.3
zdalnie 8
      I BA 1 NIEM
Brit Lit 102 | Literatura brytyjska
zdalnie 3
8.
14:15-15:00
II MA metodyka 1
TEFL 214 | Dydaktyka przedmiotu II.3
zdalnie 8
       
9.
15:15-16:00
II MA metodyka 2
TEFL 214 | Dydaktyka przedmiotu II.3
zdalnie 10
       
10.
16:00-16:45
II MA metodyka 2
TEFL 214 | Dydaktyka przedmiotu II.3
zdalnie 10
       
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


mgr Iza Grabarczyk
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
  II BA 1
Phon 112 | Prozodia i dyskurs
zdalnie 1
     
2.
9:00-9:45
  II BA 1
Phon 112 | Prozodia i dyskurs
zdalnie 1
     
3.
10:00-10:45
  II BA 2
Phon 112 | Prozodia i dyskurs
zdalnie 6
     
4.
10:45-11:30
  II BA 2
Phon 112 | Prozodia i dyskurs
zdalnie 6
     
5.
11:45-12:30
  II BA 3
Phon 112 | Prozodia i dyskurs
zdalnie 7
     
6.
12:30-13:15
  II BA 3
Phon 112 | Prozodia i dyskurs
zdalnie 7
     
7.
13:30-14:15
  II BA 4
Phon 112 | Prozodia i dyskurs
zdalnie 7
     
8.
14:15-15:00
  II BA 4
Phon 112 | Prozodia i dyskurs
zdalnie 7
     
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Maciej Grabski
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
PNJA II BA gr6 level 6
Ling Theory 111 | Historia i odmiany jęz. ang.
zdalnie 12
       
4.
10:45-11:30
PNJA II BA gr6 level 6
Ling Theory 111 | Historia i odmiany jęz. ang.
zdalnie 12
       
5.
11:45-12:30
PNJA II BA gr5 level 5
Ling Theory 111 | Historia i odmiany jęz. ang.
zdalnie 13
       
6.
12:30-13:15
PNJA II BA gr5 level 5
Ling Theory 111 | Historia i odmiany jęz. ang.
zdalnie 13
       
7.
13:30-14:15
      I MA 3
Writ 202 | Pisanie tekstów akademickich
zdalnie 8
 
8.
14:15-15:00
      I MA 3
Writ 202 | Pisanie tekstów akademickich
zdalnie 8
 
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Anna Gralińska-Brawata
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
PNJA I BA gr5 level 3
Desc Gram 102 | Gramatyka opisowa
zdalnie 4
    PNJA I BA gr5 level 3
Phon 102 | Fonetyka
zdalnie 2
 
4.
10:45-11:30
PNJA I BA gr5 level 3
Desc Gram 102 | Gramatyka opisowa
zdalnie 4
    PNJA I BA gr5 level 3
Phon 102 | Fonetyka
zdalnie 2
 
5.
11:45-12:30
PNJA I BA gr4 level 3
Desc Gram 102 | Gramatyka opisowa
zdalnie 4
I MA sem mag Gralińska-Brawata (3)
Sem 201 | Seminarium magisterskie
zdalnie 16
  PNJA I BA gr4 level 3
Phon 102 | Fonetyka
zdalnie 5
 
6.
12:30-13:15
PNJA I BA gr4 level 3
Desc Gram 102 | Gramatyka opisowa
zdalnie 4
I MA sem mag Gralińska-Brawata (3)
Sem 201 | Seminarium magisterskie
zdalnie 16
  PNJA I BA gr4 level 3
Phon 102 | Fonetyka
zdalnie 5
 
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
    I BA 1 NIEM
Desc Gram 102 | WYKŁAD Gramatyka opisowa
zdalnie 1
I BA 2 NIEM
Desc Gram 102 | WYKŁAD Gramatyka opisowa
zdalnie 1
I BA 3 FR
Desc Gram 102 | WYKŁAD Gramatyka opisowa
zdalnie 1
I BA 4 FR+WŁ
Desc Gram 102 | WYKŁAD Gramatyka opisowa
zdalnie 1
I BA 5 HISZP
Desc Gram 102 | WYKŁAD Gramatyka opisowa
zdalnie 1
I BA 6 HISZP
Desc Gram 102 | WYKŁAD Gramatyka opisowa
zdalnie 1
I BA 7 HISZP
Desc Gram 102 | WYKŁAD Gramatyka opisowa
zdalnie 1
   
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Agata Handley
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
  II BA 1
Writ 112 | Pisanie i analiza tekstu
zdalnie 12
     
4.
10:45-11:30
  II BA 1
Writ 112 | Pisanie i analiza tekstu
zdalnie 12
     
5.
11:45-12:30
  II BA 2
Writ 112 | Pisanie i analiza tekstu
zdalnie 12
     
6.
12:30-13:15
  II BA 2
Writ 112 | Pisanie i analiza tekstu
zdalnie 12
     
7.
13:30-14:15
  II BA 3
Writ 112 | Pisanie i analiza tekstu
zdalnie 12
     
8.
14:15-15:00
  II BA 3
Writ 112 | Pisanie i analiza tekstu
zdalnie 12
     
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Martin Hinton
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
        II MA sem mag Stalmaszczyk
Ling 214 | Argumentacja
zdalnie 6
II MA sem mag Bogucki 2
Ling 214 | Argumentacja
zdalnie 6
4.
10:45-11:30
        II MA sem mag Stalmaszczyk
Ling 214 | Argumentacja
zdalnie 6
II MA sem mag Bogucki 2
Ling 214 | Argumentacja
zdalnie 6
5.
11:45-12:30
  I MA sem mag Hinton (4)
Sem 201 | Seminarium magisterskie
zdalnie 19
    II MA sem mag Bogucki 1
Ling 214 | Argumentacja
zdalnie 9
II MA sem mag Krakowian
Ling 214 | Argumentacja
zdalnie 9
II MA sem mag Salski
Ling 214 | Argumentacja
zdalnie 9
6.
12:30-13:15
  I MA sem mag Hinton (4)
Sem 201 | Seminarium magisterskie
zdalnie 19
    II MA sem mag Bogucki 1
Ling 214 | Argumentacja
zdalnie 9
II MA sem mag Krakowian
Ling 214 | Argumentacja
zdalnie 9
II MA sem mag Salski
Ling 214 | Argumentacja
zdalnie 9
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
  II BA elektywne 4
Elect 114 | Zajęcia elektywne D
zdalnie 2
     
10.
16:00-16:45
  II BA elektywne 4
Elect 114 | Zajęcia elektywne D
zdalnie 2
     
11.
17:00-17:45
  II BA 4
Writ 112 | Pisanie i analiza tekstu
zdalnie 2
     
12.
17:45-18:30
  II BA 4
Writ 112 | Pisanie i analiza tekstu
zdalnie 2
     
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


John Hodgetts
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
PNJA III BA gr1 level 6
PNJA
zdalnie 15
       
6.
12:30-13:15
PNJA III BA gr1 level 6
PNJA
zdalnie 15
       
7.
13:30-14:15
PNJA III BA gr2 level 6
PNJA
zdalnie 10
       
8.
14:15-15:00
PNJA III BA gr2 level 6
PNJA
zdalnie 10
       
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Małgorzata Hołda
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
  I BA 5 HISZP
Brit Lit 102 | Literatura brytyjska
zdalnie 7
     
2.
9:00-9:45
  I BA 5 HISZP
Brit Lit 102 | Literatura brytyjska
zdalnie 7
     
3.
10:00-10:45
PNJA I BA gr4 level 3
PNJA
zdalnie 1
I BA 5 HISZP
Brit Lit 102 | Literatura brytyjska
zdalnie 7
     
4.
10:45-11:30
PNJA I BA gr4 level 3
PNJA
zdalnie 1
       
5.
11:45-12:30
PNJA I BA gr5 level 3
PNJA
zdalnie 1
       
6.
12:30-13:15
PNJA I BA gr5 level 3
PNJA
zdalnie 1
       
7.
13:30-14:15
PNJA I BA gr6 level 3
PNJA
zdalnie 1
       
8.
14:15-15:00
PNJA I BA gr6 level 3
PNJA
zdalnie 1
       
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


Charlie Ivamy MA
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
PNJA I BA gr1 level 2
PNJA
zdalnie 2
    PNJA I BA gr4 level 3
PNJA
zdalnie 1
 
4.
10:45-11:30
PNJA I BA gr1 level 2
PNJA
zdalnie 2
    PNJA I BA gr4 level 3
PNJA
zdalnie 1
 
5.
11:45-12:30
PNJA I BA gr2 level 2
PNJA
zdalnie 2
    PNJA I BA gr5 level 3
PNJA
zdalnie 1
 
6.
12:30-13:15
PNJA I BA gr2 level 2
PNJA
zdalnie 2
    PNJA I BA gr5 level 3
PNJA
zdalnie 1
 
7.
13:30-14:15
PNJA I BA gr3 level 2
PNJA
zdalnie 2
    PNJA I BA gr6 level 3
PNJA
zdalnie 1
 
8.
14:15-15:00
PNJA I BA gr3 level 2
PNJA
zdalnie 2
    PNJA I BA gr6 level 3
PNJA
zdalnie 1
 
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


prof. Jerzy Jarniewicz
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
  I BA 6 HISZP
Brit Lit 102 | Literatura brytyjska
zdalnie 2
     
4.
10:45-11:30
  I BA 6 HISZP
Brit Lit 102 | Literatura brytyjska
zdalnie 2
     
5.
11:45-12:30
  I BA 6 HISZP
Brit Lit 102 | Literatura brytyjska
zdalnie 2
     
6.
12:30-13:15
  I BA 7 HISZP
Brit Lit 102 | Literatura brytyjska
zdalnie 3
     
7.
13:30-14:15
  I BA 7 HISZP
Brit Lit 102 | Literatura brytyjska
zdalnie 3
     
8.
14:15-15:00
  I BA 7 HISZP
Brit Lit 102 | Literatura brytyjska
zdalnie 3
     
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Anna Jarosz
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
        PNJA I BA gr6 level 3
Desc Gram 102 | Gramatyka opisowa
zdalnie 1
2.
9:00-9:45
        PNJA I BA gr6 level 3
Desc Gram 102 | Gramatyka opisowa
zdalnie 1
3.
10:00-10:45
        PNJA I BA gr7 level 4
Desc Gram 102 | Gramatyka opisowa
zdalnie 1
4.
10:45-11:30
        PNJA I BA gr7 level 4
Desc Gram 102 | Gramatyka opisowa
zdalnie 1
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
        I MA metodyka 1
TEFL 204 | Dydaktyka wymowy
zdalnie 7
I MA metodyka 2
TEFL 204 | Dydaktyka wymowy
zdalnie 7
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
      PNJA I BA gr7 level 4
Phon 102 | Fonetyka
zdalnie 1
 
10.
16:00-16:45
      PNJA I BA gr7 level 4
Phon 102 | Fonetyka
zdalnie 1
 
11.
17:00-17:45
      PNJA I BA gr6 level 3
Phon 102 | Fonetyka
zdalnie 1
 
12.
17:45-18:30
      PNJA I BA gr6 level 3
Phon 102 | Fonetyka
zdalnie 1
 
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Monika Kocot
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
      III BA trans 2
Trans 125 | Przekład literacki
zdalnie 15
 
6.
12:30-13:15
      III BA trans 2
Trans 125 | Przekład literacki
zdalnie 15
 
7.
13:30-14:15
  III BA trans 1
Trans 125 | Przekład literacki
zdalnie 18
  III BA trans 4
Trans 125 | Przekład literacki
zdalnie 15
 
8.
14:15-15:00
  III BA trans 1
Trans 125 | Przekład literacki
zdalnie 18
  III BA trans 4
Trans 125 | Przekład literacki
zdalnie 15
 
9.
15:15-16:00
  II BA elektywne 2
Elect 114 | Zajęcia elektywne D
zdalnie 3
     
10.
16:00-16:45
  II BA elektywne 2
Elect 114 | Zajęcia elektywne D
zdalnie 3
     
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Monika Kopytowska
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
  II MA culture/media
CulMed 214 | Język perswazji w komunikacji publ.
zdalnie 16
     
10.
16:00-16:45
  II MA culture/media
CulMed 214 | Język perswazji w komunikacji publ.
zdalnie 16
     
11.
17:00-17:45
  I MA culture/media
CulMed 203 | Komunikacja interkulturowa
zdalnie 3
     
12.
17:45-18:30
  I MA culture/media
CulMed 203 | Komunikacja interkulturowa
zdalnie 3
     
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Michał Kornacki
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
      II BA trans 1
Trans 114 | Zast.komp. i narzędzia pracy w przekł.
zdalnie 3
 
2.
9:00-9:45
      II BA trans 1
Trans 114 | Zast.komp. i narzędzia pracy w przekł.
zdalnie 3
 
3.
10:00-10:45
      II BA trans 2
Trans 114 | Zast.komp. i narzędzia pracy w przekł.
zdalnie 9
 
4.
10:45-11:30
      II BA trans 2
Trans 114 | Zast.komp. i narzędzia pracy w przekł.
zdalnie 9
 
5.
11:45-12:30
      II BA trans 3
Trans 114 | Zast.komp. i narzędzia pracy w przekł.
zdalnie 11
 
6.
12:30-13:15
      II BA trans 3
Trans 114 | Zast.komp. i narzędzia pracy w przekł.
zdalnie 11
 
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


prof. Krzysztof Kosecki
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
  I BA 2 NIEM
Ling Theory 101 | Wstęp do językoznawstwa
zdalnie 3
II BA elektywne 4
Elect 111 | Zajęcia elektywne A
zdalnie 5
   
4.
10:45-11:30
  I BA 2 NIEM
Ling Theory 101 | Wstęp do językoznawstwa
zdalnie 3
II BA elektywne 4
Elect 111 | Zajęcia elektywne A
zdalnie 5
   
5.
11:45-12:30
  I BA 3 FR
Ling Theory 101 | Wstęp do językoznawstwa
zdalnie 4
II BA elektywne 4
Elect 112 | Zajęcia elektywne B
zdalnie 6
   
6.
12:30-13:15
  I BA 3 FR
Ling Theory 101 | Wstęp do językoznawstwa
zdalnie 4
II BA elektywne 4
Elect 112 | Zajęcia elektywne B
zdalnie 6
   
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
  I BA 1 NIEM
Ling Theory 101 | Wstęp do językoznawstwa
zdalnie 8
     
10.
16:00-16:45
  I BA 1 NIEM
Ling Theory 101 | Wstęp do językoznawstwa
zdalnie 8
     
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


mgr Joanna Kosmalska
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


prof. Przemysław Krakowian
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
II MA sem mag Krakowian
Sem 212 | Seminarium magisterskie
zdalnie 13
III BA sem lic Krakowian
Sem 122 | Seminarium licencjackie
zdalnie 8
II BA elektywne 2
Elect 111 | Zajęcia elektywne A
zdalnie 9
   
4.
10:45-11:30
II MA sem mag Krakowian
Sem 212 | Seminarium magisterskie
zdalnie 13
III BA sem lic Krakowian
Sem 122 | Seminarium licencjackie
zdalnie 8
II BA elektywne 2
Elect 111 | Zajęcia elektywne A
zdalnie 9
   
5.
11:45-12:30
  I MA sem mag Krakowian (4)
Sem 201 | Seminarium magisterskie
zdalnie 17
II BA elektywne 6
Elect 112 | Zajęcia elektywne B
zdalnie 8
   
6.
12:30-13:15
  I MA sem mag Krakowian (4)
Sem 201 | Seminarium magisterskie
zdalnie 17
II BA elektywne 6
Elect 112 | Zajęcia elektywne B
zdalnie 8
   
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


mgr Małgorzata Krawentek
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


prof. Joanna Kruczkowska
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
    I MA (non Eng-Phil-BA - literature)
Przedm. ogóln. - Podst. lit. ang.(non-Eng-Phil-BA)
zdalnie 17
  I BA 4 FR+WŁ
Brit Lit 102 | Literatura brytyjska
zdalnie 4
6.
12:30-13:15
    I MA (non Eng-Phil-BA - literature)
Przedm. ogóln. - Podst. lit. ang.(non-Eng-Phil-BA)
zdalnie 17
  I BA 4 FR+WŁ
Brit Lit 102 | Literatura brytyjska
zdalnie 4
7.
13:30-14:15
        I BA 3 FR
Brit Cult 102 | Historia i kultura brytyjska
zdalnie 4
8.
14:15-15:00
        I BA 3 FR
Brit Cult 102 | Historia i kultura brytyjska
zdalnie 4
9.
15:15-16:00
    II BA elektywne 3
Elect 113 | Zajęcia elektywne C
zdalnie 3
   
10.
16:00-16:45
    II BA elektywne 3
Elect 113 | Zajęcia elektywne C
zdalnie 3
   
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
    I BA 2 NIEM
Brit Cult 102 | Historia i kultura brytyjska
zdalnie 1
   
13.
18:45-19:30
    I BA 2 NIEM
Brit Cult 102 | Historia i kultura brytyjska
zdalnie 1
   
14.
19:30-20:15
         


mgr Małgorzata Kurzejamska
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
      PNJA II BA gr5 level 5
PNJA
zdalnie 1
 
2.
9:00-9:45
      PNJA II BA gr5 level 5
PNJA
zdalnie 1
 
3.
10:00-10:45
PNJA II BA gr3 level 5
PNJA
zdalnie 6
    PNJA II BA gr4 level 5
PNJA
zdalnie 5
 
4.
10:45-11:30
PNJA II BA gr3 level 5
PNJA
zdalnie 6
    PNJA II BA gr4 level 5
PNJA
zdalnie 5
 
5.
11:45-12:30
PNJA II BA gr4 level 5
PNJA
zdalnie 6
    PNJA II BA gr3 level 5
PNJA
zdalnie 6
 
6.
12:30-13:15
PNJA II BA gr4 level 5
PNJA
zdalnie 6
    PNJA II BA gr3 level 5
PNJA
zdalnie 6
 
7.
13:30-14:15
PNJA II BA gr5 level 5
PNJA
zdalnie 6
       
8.
14:15-15:00
PNJA II BA gr5 level 5
PNJA
zdalnie 6
       
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


prof. Michał Lachman
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
      II BA elektywne 1
Elect 116 | Zajęcia elektywne F
zdalnie 10
 
8.
14:15-15:00
      II BA elektywne 1
Elect 116 | Zajęcia elektywne F
zdalnie 10
 
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


mgr Krzysztof Lewoc
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
  I BA 5 HISZP
Gram 102 | Gramatyka praktyczna
zdalnie 6
     
8.
14:15-15:00
  I BA 5 HISZP
Gram 102 | Gramatyka praktyczna
zdalnie 6
     
9.
15:15-16:00
I BA 2 NIEM
Gram 102 | Gramatyka praktyczna
zdalnie 2
I BA 4 FR+WŁ
Gram 102 | Gramatyka praktyczna
zdalnie 9
     
10.
16:00-16:45
I BA 2 NIEM
Gram 102 | Gramatyka praktyczna
zdalnie 2
I BA 4 FR+WŁ
Gram 102 | Gramatyka praktyczna
zdalnie 9
     
11.
17:00-17:45
I BA 3 FR
Gram 102 | Gramatyka praktyczna
zdalnie 2
       
12.
17:45-18:30
I BA 3 FR
Gram 102 | Gramatyka praktyczna
zdalnie 2
       
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


prof. Agnieszka Łowczanin
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
    II MA sem mag Łowczanin
Sem 212 | Seminarium magisterskie
zdalnie 21
   
4.
10:45-11:30
    II MA sem mag Łowczanin
Sem 212 | Seminarium magisterskie
zdalnie 21
   
5.
11:45-12:30
  I BA 5 HISZP
Brit Cult 102 | Historia i kultura brytyjska
zdalnie 5
     
6.
12:30-13:15
  I BA 5 HISZP
Brit Cult 102 | Historia i kultura brytyjska
zdalnie 5
     
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
  I BA 7 HISZP
Brit Cult 102 | Historia i kultura brytyjska
zdalnie 7
I MA culture/media
CulMed 201 | Współczesna kultura i sztuka
zdalnie 13
   
10.
16:00-16:45
  I BA 7 HISZP
Brit Cult 102 | Historia i kultura brytyjska
zdalnie 7
I MA culture/media
CulMed 201 | Współczesna kultura i sztuka
zdalnie 13
   
11.
17:00-17:45
  I BA 1 NIEM
Brit Cult 102 | WYKŁAD Historia i kultura bryt.
zdalnie 1
I BA 2 NIEM
Brit Cult 102 | WYKŁAD Historia i kultura bryt.
zdalnie 1
I BA 3 FR
Brit Cult 102 | WYKŁAD Historia i kultura bryt.
zdalnie 1
I BA 4 FR+WŁ
Brit Cult 102 | WYKŁAD Historia i kultura bryt.
zdalnie 1
I BA 5 HISZP
Brit Cult 102 | WYKŁAD Historia i kultura bryt.
zdalnie 1
I BA 6 HISZP
Brit Cult 102 | WYKŁAD Historia i kultura bryt.
zdalnie 1
I BA 7 HISZP
Brit Cult 102 | WYKŁAD Historia i kultura bryt.
zdalnie 1
I BA 1 NIEM
Brit Lit 102 | WYKŁAD Literatura brytyjska
zdalnie 1
I BA 2 NIEM
Brit Lit 102 | WYKŁAD Literatura brytyjska
zdalnie 1
I BA 3 FR
Brit Lit 102 | WYKŁAD Literatura brytyjska
zdalnie 1
I BA 4 FR+WŁ
Brit Lit 102 | WYKŁAD Literatura brytyjska
zdalnie 1
I BA 5 HISZP
Brit Lit 102 | WYKŁAD Literatura brytyjska
zdalnie 1
I BA 6 HISZP
Brit Lit 102 | WYKŁAD Literatura brytyjska
zdalnie 1
I BA 7 HISZP
Brit Lit 102 | WYKŁAD Literatura brytyjska
zdalnie 1
   
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Aleksandra Majdzińska-Koczorowicz
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
    I BA 4 FR+WŁ
Ling Theory 101 | Wstęp do językoznawstwa
zdalnie 16
   
4.
10:45-11:30
    I BA 4 FR+WŁ
Ling Theory 101 | Wstęp do językoznawstwa
zdalnie 16
   
5.
11:45-12:30
  I BA 1 NIEM
Gram 102 | Gramatyka praktyczna
zdalnie 6
I BA 5 HISZP
Ling Theory 101 | Wstęp do językoznawstwa
zdalnie 13
   
6.
12:30-13:15
  I BA 1 NIEM
Gram 102 | Gramatyka praktyczna
zdalnie 6
I BA 5 HISZP
Ling Theory 101 | Wstęp do językoznawstwa
zdalnie 13
   
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
    III BA sem lic Majdzińska-Koczorowicz
Sem 122 | Seminarium licencjackie
zdalnie 5
   
10.
16:00-16:45
    III BA sem lic Majdzińska-Koczorowicz
Sem 122 | Seminarium licencjackie
zdalnie 5
   
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Krzysztof Majer
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
  I BA 3 FR
Am Lit 101 | Literatura amerykańska
zdalnie 5
II MA sem mag Majer
Sem 212 | Seminarium magisterskie
zdalnie 18
   
4.
10:45-11:30
  I BA 3 FR
Am Lit 101 | Literatura amerykańska
zdalnie 5
II MA sem mag Majer
Sem 212 | Seminarium magisterskie
zdalnie 18
   
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
  I MA sem mag Majer (8)
Sem 201 | Seminarium magisterskie
zdalnie 11
     
8.
14:15-15:00
  I MA sem mag Majer (8)
Sem 201 | Seminarium magisterskie
zdalnie 11
     
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


mgr Karolina Marzec
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


prof. Zbigniew Maszewski
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
  I BA 1 NIEM
Am Lit 101 | Literatura amerykańska
zdalnie 1
     
4.
10:45-11:30
  I BA 1 NIEM
Am Lit 101 | Literatura amerykańska
zdalnie 1
     
5.
11:45-12:30
  I BA 4 FR+WŁ
Am Lit 101 | Literatura amerykańska
zdalnie 1
     
6.
12:30-13:15
  I BA 4 FR+WŁ
Am Lit 101 | Literatura amerykańska
zdalnie 1
     
7.
13:30-14:15
  I MA sem mag Maszewski (6)
Sem 201 | Seminarium magisterskie
zdalnie 10
     
8.
14:15-15:00
  I MA sem mag Maszewski (6)
Sem 201 | Seminarium magisterskie
zdalnie 10
     
9.
15:15-16:00
  II BA elektywne 3
Elect 114 | Zajęcia elektywne D
zdalnie 5
     
10.
16:00-16:45
  II BA elektywne 3
Elect 114 | Zajęcia elektywne D
zdalnie 5
     
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Joanna Matyjaszczyk
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
        I BA 2 NIEM
Brit Lit 102 | Literatura brytyjska
zdalnie 2
8.
14:15-15:00
        I BA 2 NIEM
Brit Lit 102 | Literatura brytyjska
zdalnie 2
9.
15:15-16:00
    III BA sem lic Matyjaszczyk
Sem 122 | Seminarium licencjackie
zdalnie 2
  I BA 2 NIEM
Brit Lit 102 | Literatura brytyjska
zdalnie 4
10.
16:00-16:45
    III BA sem lic Matyjaszczyk
Sem 122 | Seminarium licencjackie
zdalnie 2
   
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


mgr Aleksandra Matusiak
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Aleksandra Matysiak
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
PNJA I BA gr2 level 2
Desc Gram 102 | Gramatyka opisowa
zdalnie 3
    PNJA I BA gr2 level 2
Phon 102 | Fonetyka
zdalnie 4
 
4.
10:45-11:30
PNJA I BA gr2 level 2
Desc Gram 102 | Gramatyka opisowa
zdalnie 3
    PNJA I BA gr2 level 2
Phon 102 | Fonetyka
zdalnie 4
 
5.
11:45-12:30
PNJA I BA gr1 level 2
Desc Gram 102 | Gramatyka opisowa
zdalnie 3
    PNJA I BA gr1 level 2
Phon 102 | Fonetyka
zdalnie 4
 
6.
12:30-13:15
PNJA I BA gr1 level 2
Desc Gram 102 | Gramatyka opisowa
zdalnie 3
    PNJA I BA gr1 level 2
Phon 102 | Fonetyka
zdalnie 4
 
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


mgr Jarosław Milewski
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Paulina Mirowska
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
I MA 4
PNJA (MA) [B]
zdalnie 10
      I MA 1
PNJA (MA) [B]
zdalnie 3
4.
10:45-11:30
I MA 4
PNJA (MA) [B]
zdalnie 10
      I MA 1
PNJA (MA) [B]
zdalnie 3
5.
11:45-12:30
I MA 3
PNJA (MA) [B]
zdalnie 11
      I MA 2
PNJA (MA) [B]
zdalnie 2
6.
12:30-13:15
I MA 3
PNJA (MA) [B]
zdalnie 11
      I MA 2
PNJA (MA) [B]
zdalnie 2
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
II BA elektywne 1
Elect 115 | Zajęcia elektywne E
zdalnie 6
       
11.
17:00-17:45
II BA elektywne 1
Elect 115 | Zajęcia elektywne E
zdalnie 6
       
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


mgr Marek Molenda
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
        II BA metodyka 2
TEFL 117 | Technologie inform. w zawodzie naucz.
zdalnie 11
6.
12:30-13:15
        II BA metodyka 2
TEFL 117 | Technologie inform. w zawodzie naucz.
zdalnie 11
7.
13:30-14:15
    II MA culture/media
CulMed 215 | Środki multimed. w kszt. komp. kult
zdalnie 5
  II BA metodyka 3
TEFL 117 | Technologie inform. w zawodzie naucz.
zdalnie 11
8.
14:15-15:00
    II MA culture/media
CulMed 215 | Środki multimed. w kszt. komp. kult
zdalnie 5
  II BA metodyka 3
TEFL 117 | Technologie inform. w zawodzie naucz.
zdalnie 11
9.
15:15-16:00
    I MA metodyka 1
TEFL 20X | Praktyka śródroczna II.1
zdalnie 17
  II BA metodyka 1
TEFL 117 | Technologie inform. w zawodzie naucz.
zdalnie 1
10.
16:00-16:45
    I MA metodyka 1
TEFL 20X | Praktyka śródroczna II.1
zdalnie 17
  II BA metodyka 1
TEFL 117 | Technologie inform. w zawodzie naucz.
zdalnie 1
11.
17:00-17:45
    I MA metodyka 2
TEFL 20X | Praktyka śródroczna II.1
zdalnie 5
   
12.
17:45-18:30
    I MA metodyka 2
TEFL 20X | Praktyka śródroczna II.1
zdalnie 5
   
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


mgr Jan Moryń
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


prof. Małgorzata Myk
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
    I MA culture/media
CulMed 204 | Praktyczne zajęcia warsztatowe
zdalnie 12
   
4.
10:45-11:30
    I MA culture/media
CulMed 204 | Praktyczne zajęcia warsztatowe
zdalnie 12
   
5.
11:45-12:30
    II BA elektywne 3
Elect 112 | Zajęcia elektywne B
zdalnie 9
   
6.
12:30-13:15
    II BA elektywne 3
Elect 112 | Zajęcia elektywne B
zdalnie 9
   
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
  I MA sem mag Majer (8)
Lit 201 | Literatura i myśl krytyczna
zdalnie 11
I MA sem mag Ostalska (1)
Lit 201 | Literatura i myśl krytyczna
zdalnie 11
I MA sem mag Spyra (4)
Lit 201 | Literatura i myśl krytyczna
zdalnie 11
I MA sem mag Maszewski (6)
Lit 201 | Literatura i myśl krytyczna
zdalnie 11
     
10.
16:00-16:45
  I MA sem mag Majer (8)
Lit 201 | Literatura i myśl krytyczna
zdalnie 11
I MA sem mag Ostalska (1)
Lit 201 | Literatura i myśl krytyczna
zdalnie 11
I MA sem mag Spyra (4)
Lit 201 | Literatura i myśl krytyczna
zdalnie 11
I MA sem mag Maszewski (6)
Lit 201 | Literatura i myśl krytyczna
zdalnie 11
     
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Katarzyna Ojrzyńska
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
  II BA elektywne 1
Elect 114 | Zajęcia elektywne D
zdalnie 4
     
10.
16:00-16:45
  II BA elektywne 1
Elect 114 | Zajęcia elektywne D
zdalnie 4
     
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


prof. Katarzyna Ostalska
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
  I BA 4 FR+WŁ
Brit Cult 102 | Historia i kultura brytyjska
zdalnie 4
     
4.
10:45-11:30
  I BA 4 FR+WŁ
Brit Cult 102 | Historia i kultura brytyjska
zdalnie 4
     
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
  I BA 4 FR+WŁ
Brit Lit 102 | Literatura brytyjska
zdalnie 17
     
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
  I BA 6 HISZP
Brit Cult 102 | Historia i kultura brytyjska
zdalnie 14
     
10.
16:00-16:45
  I BA 6 HISZP
Brit Cult 102 | Historia i kultura brytyjska
zdalnie 14
     
11.
17:00-17:45
  II MA sem mag Bartczak
Lit 214 | Literatura i adaptacje
zdalnie 5
II MA sem mag Majer
Lit 214 | Literatura i adaptacje
zdalnie 5
     
12.
17:45-18:30
  II MA sem mag Bartczak
Lit 214 | Literatura i adaptacje
zdalnie 5
II MA sem mag Majer
Lit 214 | Literatura i adaptacje
zdalnie 5
     
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Przemysław Ostalski
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
    II BA elektywne 6
Elect 111 | Zajęcia elektywne A
zdalnie 7
   
4.
10:45-11:30
    II BA elektywne 6
Elect 111 | Zajęcia elektywne A
zdalnie 7
   
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
      II BA 3
Gram 112 | Gramatyka praktyczna
zdalnie 12
 
8.
14:15-15:00
      II BA 3
Gram 112 | Gramatyka praktyczna
zdalnie 12
 
9.
15:15-16:00
    II BA elektywne 2
Elect 113 | Zajęcia elektywne C
zdalnie 9
II BA 2
Gram 112 | Gramatyka praktyczna
zdalnie 13
 
10.
16:00-16:45
    II BA elektywne 2
Elect 113 | Zajęcia elektywne C
zdalnie 9
II BA 2
Gram 112 | Gramatyka praktyczna
zdalnie 13
 
11.
17:00-17:45
    III BA sem lic Pietrzak
SemEx 123 | Seminarium uzupełniające lic.
zdalnie 3
III BA sem lic Cap
SemEx 123 | Seminarium uzupełniające lic.
zdalnie 3
III BA sem lic Salski
SemEx 123 | Seminarium uzupełniające lic.
zdalnie 3
III BA sem lic Majdzińska-Koczorowicz
SemEx 123 | Seminarium uzupełniające lic.
zdalnie 3
III BA sem lic Witczak-Plisiecka/Gralińska-Brawata
SemEx 123 | Seminarium uzupełniające lic.
zdalnie 3
III BA sem lic Krakowian
SemEx 123 | Seminarium uzupełniające lic.
zdalnie 3
   
12.
17:45-18:30
    III BA sem lic Pietrzak
SemEx 123 | Seminarium uzupełniające lic.
zdalnie 3
III BA sem lic Cap
SemEx 123 | Seminarium uzupełniające lic.
zdalnie 3
III BA sem lic Salski
SemEx 123 | Seminarium uzupełniające lic.
zdalnie 3
III BA sem lic Majdzińska-Koczorowicz
SemEx 123 | Seminarium uzupełniające lic.
zdalnie 3
III BA sem lic Witczak-Plisiecka/Gralińska-Brawata
SemEx 123 | Seminarium uzupełniające lic.
zdalnie 3
III BA sem lic Krakowian
SemEx 123 | Seminarium uzupełniające lic.
zdalnie 3
   
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Anna Parr-Modrzejewska
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
  II BA metodyka 1
TEFL 11X | Praktyka psych.-pedagog.śródroczna I
zdalnie 10
     
4.
10:45-11:30
  II BA metodyka 2
TEFL 11X | Praktyka psych.-pedagog.śródroczna I
zdalnie 10
     
5.
11:45-12:30
  II BA metodyka 3
TEFL 11X | Praktyka psych.-pedagog.śródroczna I
zdalnie 10
     
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
I MA metodyka 1
TEFL 201 | WYKŁAD Diagnostyka edukacyjna
zdalnie 7
I MA metodyka 2
TEFL 201 | WYKŁAD Diagnostyka edukacyjna
zdalnie 7
       
8.
14:15-15:00
I MA metodyka 1
TEFL 201 | WYKŁAD Diagnostyka edukacyjna
zdalnie 7
I MA metodyka 2
TEFL 201 | WYKŁAD Diagnostyka edukacyjna
zdalnie 7
       
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


mgr Martyna Paśnik
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


prof. Piotr Pęzik
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
  I MA sem mag Gralińska-Brawata (3)
Ling 201 | Metody analizy danych
zdalnie 14
I MA sem mag Witczak-Plisiecka (2)
Ling 201 | Metody analizy danych
zdalnie 14
I MA sem mag Hinton (4)
Ling 201 | Metody analizy danych
zdalnie 14
I MA sem mag Krakowian (4)
Ling 201 | Metody analizy danych
zdalnie 14
I MA sem mag Parr-Modrzejewska (1)
Ling 201 | Metody analizy danych
zdalnie 14
I MA sem mag Szubko-Sitarek (1)
Ling 201 | Metody analizy danych
zdalnie 14
     
8.
14:15-15:00
  I MA sem mag Gralińska-Brawata (3)
Ling 201 | Metody analizy danych
zdalnie 14
I MA sem mag Witczak-Plisiecka (2)
Ling 201 | Metody analizy danych
zdalnie 14
I MA sem mag Hinton (4)
Ling 201 | Metody analizy danych
zdalnie 14
I MA sem mag Krakowian (4)
Ling 201 | Metody analizy danych
zdalnie 14
I MA sem mag Parr-Modrzejewska (1)
Ling 201 | Metody analizy danych
zdalnie 14
I MA sem mag Szubko-Sitarek (1)
Ling 201 | Metody analizy danych
zdalnie 14
     
9.
15:15-16:00
  I MA sem mag Cap (5)
Ling 201 | Metody analizy danych
zdalnie 12
I MA sem mag Deckert (13)
Ling 201 | Metody analizy danych
zdalnie 12
     
10.
16:00-16:45
  I MA sem mag Cap (5)
Ling 201 | Metody analizy danych
zdalnie 12
I MA sem mag Deckert (13)
Ling 201 | Metody analizy danych
zdalnie 12
     
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


prof. Alicja Piechucka
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
  II MA sem mag Bartczak
Lit 213 | Literatura, społeczeństwo, polityka
zdalnie 21
II MA sem mag Majer
Lit 213 | Literatura, społeczeństwo, polityka
zdalnie 21
     
6.
12:30-13:15
  II MA sem mag Bartczak
Lit 213 | Literatura, społeczeństwo, polityka
zdalnie 21
II MA sem mag Majer
Lit 213 | Literatura, społeczeństwo, polityka
zdalnie 21
     
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
    III BA sem lic Matyjaszczyk
SemEx 123 | Seminarium uzupełniające lic.
zdalnie 2
III BA sem lic Dyła-Urbańska
SemEx 123 | Seminarium uzupełniające lic.
zdalnie 2
III BA sem lic Goszczyńska
SemEx 123 | Seminarium uzupełniające lic.
zdalnie 2
III BA sem lic Fruzińska
SemEx 123 | Seminarium uzupełniające lic.
zdalnie 2
III BA sem lic Szuster
SemEx 123 | Seminarium uzupełniające lic.
zdalnie 2
   
12.
17:45-18:30
    III BA sem lic Matyjaszczyk
SemEx 123 | Seminarium uzupełniające lic.
zdalnie 2
III BA sem lic Dyła-Urbańska
SemEx 123 | Seminarium uzupełniające lic.
zdalnie 2
III BA sem lic Goszczyńska
SemEx 123 | Seminarium uzupełniające lic.
zdalnie 2
III BA sem lic Fruzińska
SemEx 123 | Seminarium uzupełniające lic.
zdalnie 2
III BA sem lic Szuster
SemEx 123 | Seminarium uzupełniające lic.
zdalnie 2
   
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Paulina Pietrzak
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
    III BA sem lic Pietrzak
Sem 122 | Seminarium licencjackie
zdalnie 1
  I MA trans 1
Trans 203 | Przekład ustny
zdalnie 7
4.
10:45-11:30
    III BA sem lic Pietrzak
Sem 122 | Seminarium licencjackie
zdalnie 1
  I MA trans 1
Trans 203 | Przekład ustny
zdalnie 7
5.
11:45-12:30
        I MA trans 2
Trans 203 | Przekład ustny
zdalnie 10
6.
12:30-13:15
        I MA trans 2
Trans 203 | Przekład ustny
zdalnie 10
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


prof. Wit Pietrzak
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
    II BA elektywne 6
Elect 113 | Zajęcia elektywne C
zdalnie 12
   
10.
16:00-16:45
    II BA elektywne 6
Elect 113 | Zajęcia elektywne C
zdalnie 12
   
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


mgr Piotr Płomiński
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


mgr Anna Prośniak
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Wiktor Pskit
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
    I BA 7 HISZP
Ling Theory 101 | Wstęp do językoznawstwa
zdalnie 15
   
4.
10:45-11:30
    I BA 7 HISZP
Ling Theory 101 | Wstęp do językoznawstwa
zdalnie 15
   
5.
11:45-12:30
    I BA 6 HISZP
Ling Theory 101 | Wstęp do językoznawstwa
zdalnie 15
   
6.
12:30-13:15
    I BA 6 HISZP
Ling Theory 101 | Wstęp do językoznawstwa
zdalnie 15
   
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
    II BA elektywne 5
Elect 113 | Zajęcia elektywne C
zdalnie 11
   
10.
16:00-16:45
    II BA elektywne 5
Elect 113 | Zajęcia elektywne C
zdalnie 11
   
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


mgr Ryszard Rasiński
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
    I BA 6 HISZP
Gram 102 | Gramatyka praktyczna
zdalnie 14
   
4.
10:45-11:30
    I BA 6 HISZP
Gram 102 | Gramatyka praktyczna
zdalnie 14
   
5.
11:45-12:30
    I BA 7 HISZP
Gram 102 | Gramatyka praktyczna
zdalnie 14
   
6.
12:30-13:15
    I BA 7 HISZP
Gram 102 | Gramatyka praktyczna
zdalnie 14
   
7.
13:30-14:15
  II BA 5
Gram 112 | Gramatyka praktyczna
zdalnie 8
     
8.
14:15-15:00
  II BA 5
Gram 112 | Gramatyka praktyczna
zdalnie 8
     
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
  II BA 6
Gram 112 | Gramatyka praktyczna
zdalnie 8
     
12.
17:45-18:30
  II BA 6
Gram 112 | Gramatyka praktyczna
zdalnie 8
     
13.
18:45-19:30
  II BA 4
Gram 112 | Gramatyka praktyczna
zdalnie 1
     
14.
19:30-20:15
  II BA 4
Gram 112 | Gramatyka praktyczna
zdalnie 1
     


dr Agnieszka Rasmus
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
      PNJA III BA gr5 level 8
PNJA
zdalnie 8
 
4.
10:45-11:30
      PNJA III BA gr5 level 8
PNJA
zdalnie 8
 
5.
11:45-12:30
    II BA elektywne 1
Elect 112 | Zajęcia elektywne B
zdalnie 11
PNJA III BA gr4 level 7
PNJA
zdalnie 10
 
6.
12:30-13:15
    II BA elektywne 1
Elect 112 | Zajęcia elektywne B
zdalnie 11
PNJA III BA gr4 level 7
PNJA
zdalnie 10
 
7.
13:30-14:15
      PNJA III BA gr3 level 7
PNJA
zdalnie 6
 
8.
14:15-15:00
      PNJA III BA gr3 level 7
PNJA
zdalnie 6
 
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


mgr Paulina Rybińska
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
PNJA II BA gr4 level 5
Ling Theory 111 | Historia i odmiany jęz. ang.
zdalnie 1
       
2.
9:00-9:45
PNJA II BA gr4 level 5
Ling Theory 111 | Historia i odmiany jęz. ang.
zdalnie 1
       
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


mgr Agata Sadza
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
      II MA trans 1
Trans 216 | Przekład tekstów specjalistycznych
zdalnie 14
 
6.
12:30-13:15
      II MA trans 1
Trans 216 | Przekład tekstów specjalistycznych
zdalnie 14
 
7.
13:30-14:15
      II MA trans 2
Trans 216 | Przekład tekstów specjalistycznych
zdalnie 14
 
8.
14:15-15:00
      II MA trans 2
Trans 216 | Przekład tekstów specjalistycznych
zdalnie 14
 
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Łukasz Salski
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
  I MA metodyka 1
TEFL 20X | Praktyka psych.-pedag. środroczna II
zdalnie 15
     
4.
10:45-11:30
  I MA metodyka 2
TEFL 20X | Praktyka psych.-pedag. środroczna II
zdalnie 15
     
5.
11:45-12:30
  II MA sem mag Salski
Sem 212 | Seminarium magisterskie
zdalnie 22
     
6.
12:30-13:15
  II MA sem mag Salski
Sem 212 | Seminarium magisterskie
zdalnie 22
     
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
    III BA sem lic Salski
Sem 122 | Seminarium licencjackie
zdalnie 4
   
10.
16:00-16:45
    III BA sem lic Salski
Sem 122 | Seminarium licencjackie
zdalnie 4
   
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Monika Sarul
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
      PNJA I BA gr2 level 2
PNJA
zdalnie 2
 
6.
12:30-13:15
      PNJA I BA gr2 level 2
PNJA
zdalnie 2
 
7.
13:30-14:15
      PNJA I BA gr1 level 2
PNJA
zdalnie 2
 
8.
14:15-15:00
      PNJA I BA gr1 level 2
PNJA
zdalnie 2
 
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Piotr Spyra
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
I MA sem mag Spyra (4)
Sem 201 | Seminarium magisterskie
zdalnie 8
       
6.
12:30-13:15
I MA sem mag Spyra (4)
Sem 201 | Seminarium magisterskie
zdalnie 8
       
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


prof. Piotr Stalmaszczyk
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
    II MA sem mag Stalmaszczyk
Sem 212 | Seminarium magisterskie
zdalnie 17
   
4.
10:45-11:30
    II MA sem mag Stalmaszczyk
Sem 212 | Seminarium magisterskie
zdalnie 17
   
5.
11:45-12:30
    I MA (non Eng-Phil-BA - lingustics)
Przedm. ogóln. - Podst. jęz. ang.(non-Eng-Phil-BA)
zdalnie 16
   
6.
12:30-13:15
    I MA (non Eng-Phil-BA - lingustics)
Przedm. ogóln. - Podst. jęz. ang.(non-Eng-Phil-BA)
zdalnie 16
   
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Justyna Stępień
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
PNJA II BA gr6 level 6
PNJA
zdalnie 7
    PNJA II BA gr6 level 6
PNJA
zdalnie 8
 
6.
12:30-13:15
PNJA II BA gr6 level 6
PNJA
zdalnie 7
    PNJA II BA gr6 level 6
PNJA
zdalnie 8
 
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
I BA 5 HISZP
Writ 102 | Pisanie i analiza tekstu
zdalnie 3
       
10.
16:00-16:45
I BA 5 HISZP
Writ 102 | Pisanie i analiza tekstu
zdalnie 3
       
11.
17:00-17:45
I BA 6 HISZP
Writ 102 | Pisanie i analiza tekstu
zdalnie 1
       
12.
17:45-18:30
I BA 6 HISZP
Writ 102 | Pisanie i analiza tekstu
zdalnie 1
       
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


mgr Maria Szymańska
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
    III BA sem lic Krakowian
Vocab 121 | Słownictwo
zdalnie 2
III BA sem lic Majdzińska-Koczorowicz
Vocab 121 | Słownictwo
zdalnie 2
III BA sem lic Witczak-Plisiecka/Gralińska-Brawata
Vocab 121 | Słownictwo
zdalnie 2
   
4.
10:45-11:30
    III BA sem lic Krakowian
Vocab 121 | Słownictwo
zdalnie 2
III BA sem lic Majdzińska-Koczorowicz
Vocab 121 | Słownictwo
zdalnie 2
III BA sem lic Witczak-Plisiecka/Gralińska-Brawata
Vocab 121 | Słownictwo
zdalnie 2
   
5.
11:45-12:30
    III BA sem lic Salski
Vocab 121 | Słownictwo
zdalnie 4
III BA sem lic Cap
Vocab 121 | Słownictwo
zdalnie 4
   
6.
12:30-13:15
    III BA sem lic Salski
Vocab 121 | Słownictwo
zdalnie 4
III BA sem lic Cap
Vocab 121 | Słownictwo
zdalnie 4
   
7.
13:30-14:15
      II BA 6
Phon 112 | Prozodia i dyskurs
zdalnie 9
 
8.
14:15-15:00
      II BA 6
Phon 112 | Prozodia i dyskurs
zdalnie 9
 
9.
15:15-16:00
    III BA sem lic Szuster
Vocab 121 | Słownictwo
zdalnie 7
III BA sem lic Pietrzak
Vocab 121 | Słownictwo
zdalnie 7
II BA 5
Phon 112 | Prozodia i dyskurs
zdalnie 9
 
10.
16:00-16:45
    III BA sem lic Szuster
Vocab 121 | Słownictwo
zdalnie 7
III BA sem lic Pietrzak
Vocab 121 | Słownictwo
zdalnie 7
II BA 5
Phon 112 | Prozodia i dyskurs
zdalnie 9
 
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Weronika Szubko-Sitarek
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
    I MA metodyka 1
TEFL 203 | Dydaktyka przedmiotu II.1
zdalnie 4
I MA metodyka 2
TEFL 203 | Dydaktyka przedmiotu II.1
zdalnie 4
   
2.
9:00-9:45
    I MA metodyka 1
TEFL 203 | Dydaktyka przedmiotu II.1
zdalnie 4
I MA metodyka 2
TEFL 203 | Dydaktyka przedmiotu II.1
zdalnie 4
   
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
    II MA metodyka 1
TEFL 215 | Tworz. i adapt. materiał. dydaktycznych
zdalnie 18
  II BA metodyka 3
TEFL 11X | Praktyka śródroczna I.1
zdalnie 14
6.
12:30-13:15
    II MA metodyka 2
TEFL 215 | Tworz. i adapt. materiał. dydaktycznych
zdalnie 18
  II BA metodyka 3
TEFL 11X | Praktyka śródroczna I.1
zdalnie 14
7.
13:30-14:15
        II BA metodyka 1
TEFL 11X | Praktyka śródroczna I.1
zdalnie 10
8.
14:15-15:00
        II BA metodyka 1
TEFL 11X | Praktyka śródroczna I.1
zdalnie 10
9.
15:15-16:00
        II BA metodyka 2
TEFL 11X | Praktyka śródroczna I.1
zdalnie 2
10.
16:00-16:45
        II BA metodyka 2
TEFL 11X | Praktyka śródroczna I.1
zdalnie 2
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Magda Szuster
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
      I MA 1
Writ 202 | Pisanie tekstów akademickich
zdalnie 7
 
8.
14:15-15:00
      I MA 1
Writ 202 | Pisanie tekstów akademickich
zdalnie 7
 
9.
15:15-16:00
      III BA sem lic Szuster
Sem 122 | Seminarium licencjackie
zdalnie 2
 
10.
16:00-16:45
      III BA sem lic Szuster
Sem 122 | Seminarium licencjackie
zdalnie 2
 
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


Mark Tardi, MFA
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
I BA 7 HISZP
Am Lit 101 | Literatura amerykańska
zdalnie 4
    I MA 2
Writ 202 | Pisanie tekstów akademickich
zdalnie 3
 
10.
16:00-16:45
I BA 7 HISZP
Am Lit 101 | Literatura amerykańska
zdalnie 4
    I MA 2
Writ 202 | Pisanie tekstów akademickich
zdalnie 3
 
11.
17:00-17:45
      I MA culture/media
CulMed 202 | Kult. wizualna w epoce nowych mediów
zdalnie 3
 
12.
17:45-18:30
      I MA culture/media
CulMed 202 | Kult. wizualna w epoce nowych mediów
zdalnie 3
 
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


mgr Jędrzej Tazbir
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
      PNJA III BA gr6 level 8
PNJA
zdalnie 16
 
6.
12:30-13:15
      PNJA III BA gr6 level 8
PNJA
zdalnie 16
 
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Olga Trendak-Suślik
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Marcin Trojszczak
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
      PNJA I BA gr7 level 4
PNJA
zdalnie 19
 
6.
12:30-13:15
      PNJA I BA gr7 level 4
PNJA
zdalnie 19
 
7.
13:30-14:15
PNJA I BA gr7 level 4
PNJA
zdalnie 3
    II BA 5
Writ 112 | Pisanie i analiza tekstu
zdalnie 11
 
8.
14:15-15:00
PNJA I BA gr7 level 4
PNJA
zdalnie 3
    II BA 5
Writ 112 | Pisanie i analiza tekstu
zdalnie 11
 
9.
15:15-16:00
      II BA 6
Writ 112 | Pisanie i analiza tekstu
zdalnie 11
 
10.
16:00-16:45
      II BA 6
Writ 112 | Pisanie i analiza tekstu
zdalnie 11
 
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


prof. Jacek Waliński
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
        II BA trans 2
Trans 115 | Przekład praktyczny
zdalnie 7
6.
12:30-13:15
        II BA trans 2
Trans 115 | Przekład praktyczny
zdalnie 7
7.
13:30-14:15
        II BA trans 1
Trans 115 | Przekład praktyczny
zdalnie 6
8.
14:15-15:00
        II BA trans 1
Trans 115 | Przekład praktyczny
zdalnie 6
9.
15:15-16:00
        II BA trans 3
Trans 115 | Przekład praktyczny
zdalnie 3
10.
16:00-16:45
        II BA trans 3
Trans 115 | Przekład praktyczny
zdalnie 3
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


prof. Andrzej Wicher
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
II MA sem mag - na zasadzie
kontaktu indywidualnego
ze studentem w godzinach
ustalonych ze studentem
       
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
    I BA 3 FR
Brit Lit 102 | Literatura brytyjska
zdalnie 19
   
4.
10:45-11:30
    I BA 3 FR
Brit Lit 102 | Literatura brytyjska
zdalnie 19
   
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
  I BA 3 FR
Brit Lit 102 | Literatura brytyjska
zdalnie 1
     
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
    II BA elektywne 1
Elect 113 | Zajęcia elektywne C
zdalnie 8
   
10.
16:00-16:45
    II BA elektywne 1
Elect 113 | Zajęcia elektywne C
zdalnie 8
   
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Anna Wieczorek
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
I MA 1
PNJA (MA) [A]
zdalnie 8
      I MA 3
PNJA (MA) [A]
zdalnie 2
4.
10:45-11:30
I MA 1
PNJA (MA) [A]
zdalnie 8
      I MA 3
PNJA (MA) [A]
zdalnie 2
5.
11:45-12:30
I MA 2
PNJA (MA) [A]
zdalnie 10
      I MA 4
PNJA (MA) [A]
zdalnie 1
6.
12:30-13:15
I MA 2
PNJA (MA) [A]
zdalnie 10
      I MA 4
PNJA (MA) [A]
zdalnie 1
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Paul Wilson
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
PNJA III BA gr3 level 7
PNJA
zdalnie 9
       
4.
10:45-11:30
PNJA III BA gr3 level 7
PNJA
zdalnie 9
       
5.
11:45-12:30
PNJA III BA gr4 level 7
PNJA
zdalnie 9
       
6.
12:30-13:15
PNJA III BA gr4 level 7
PNJA
zdalnie 9
       
7.
13:30-14:15
PNJA III BA gr5 level 8
PNJA
zdalnie 9
       
8.
14:15-15:00
PNJA III BA gr5 level 8
PNJA
zdalnie 9
       
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


prof. Iwona Witczak-Plisiecka
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
  II MA sem mag Bogucki 2
Ling 213 | Socjolingwistyka
zdalnie 16
II MA sem mag Stalmaszczyk
Ling 213 | Socjolingwistyka
zdalnie 16
     
4.
10:45-11:30
  II MA sem mag Bogucki 2
Ling 213 | Socjolingwistyka
zdalnie 16
II MA sem mag Stalmaszczyk
Ling 213 | Socjolingwistyka
zdalnie 16
     
5.
11:45-12:30
  I MA sem mag Witczak-Plisiecka (2)
Sem 201 | Seminarium magisterskie
zdalnie 20
III BA sem lic Matyjaszczyk
Vocab 121 | Słownictwo
zdalnie 5
III BA sem lic Fruzińska
Vocab 121 | Słownictwo
zdalnie 5
   
6.
12:30-13:15
  I MA sem mag Witczak-Plisiecka (2)
Sem 201 | Seminarium magisterskie
zdalnie 20
III BA sem lic Matyjaszczyk
Vocab 121 | Słownictwo
zdalnie 5
III BA sem lic Fruzińska
Vocab 121 | Słownictwo
zdalnie 5
   
7.
13:30-14:15
  III BA sem lic Witczak-Plisiecka/Gralińska-Brawata
Sem 122 | Seminarium licencjackie
zdalnie 2
     
8.
14:15-15:00
  III BA sem lic Witczak-Plisiecka/Gralińska-Brawata
Sem 122 | Seminarium licencjackie
zdalnie 2
     
9.
15:15-16:00
  II BA elektywne 5
Elect 114 | Zajęcia elektywne D
zdalnie 1
III BA sem lic Dyła-Urbańska
Vocab 121 | Słownictwo
zdalnie 6
III BA sem lic Goszczyńska
Vocab 121 | Słownictwo
zdalnie 6
   
10.
16:00-16:45
  II BA elektywne 5
Elect 114 | Zajęcia elektywne D
zdalnie 1
III BA sem lic Dyła-Urbańska
Vocab 121 | Słownictwo
zdalnie 6
III BA sem lic Goszczyńska
Vocab 121 | Słownictwo
zdalnie 6
   
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         



Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


mgr B. Czarnecka-Brycht
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
I BA język niemiecki podst.
PNJN
zdalnie 5
    I BA język niemiecki podst.
PNJN
zdalnie 4
 
12.
17:45-18:30
I BA język niemiecki podst.
PNJN
zdalnie 5
    I BA język niemiecki podst.
PNJN
zdalnie 4
 
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Agnieszka Godzisz
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
  III BA z jęz. niem. niezaawans.
PNJN
zdalnie 3
     
2.
9:00-9:45
  III BA z jęz. niem. niezaawans.
PNJN
zdalnie 3
     
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


mgr Ch. Poik
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
III BA z jęz. niem. niezaawans.
PNJN
zdalnie 7
       
10.
16:00-16:45
III BA z jęz. niem. niezaawans.
PNJN
zdalnie 7
       
11.
17:00-17:45
III BA z jęz. niem. niezaawans.
PNJN
zdalnie 7
       
12.
17:45-18:30
III BA z jęz. niem. niezaawans.
PNJN
zdalnie 7
       
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr A. Wilk
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         



Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


mgr Justyna Giernatowska
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
        III BA z jęz. franc.
PNJF
zdalnie 8
8.
14:15-15:00
        III BA z jęz. franc.
PNJF
zdalnie 8
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


mgr Katarzyna Grabowska-Bilicka
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


mgr Grażyna Pakulska
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
III BA z jęz. franc.
PNJF
zdalnie 4
       
2.
9:00-9:45
III BA z jęz. franc.
PNJF
zdalnie 4
       
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


mgr Aneta Przybysz
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
III BA z jęz. franc.
PNJF
zdalnie 8
       
10.
16:00-16:45
III BA z jęz. franc.
PNJF
zdalnie 8
       
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Alicja Sobczak
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
        I BA język francuski 1
PNJF
zdalnie 4
2.
9:00-9:45
        I BA język francuski 1
PNJF
zdalnie 4
3.
10:00-10:45
        I BA język francuski 2
PNJF
zdalnie 11
4.
10:45-11:30
        I BA język francuski 2
PNJF
zdalnie 11
5.
11:45-12:30
    I BA język francuski 1
PNJF
zdalnie 20
   
6.
12:30-13:15
    I BA język francuski 1
PNJF
zdalnie 20
   
7.
13:30-14:15
    I BA język francuski 2
PNJF
zdalnie 10
   
8.
14:15-15:00
    I BA język francuski 2
PNJF
zdalnie 10
   
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         



Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


mgr A. Sowińska
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
    III BA z jęz. włoskim
PNJW
zdalnie 1
   
2.
9:00-9:45
    III BA z jęz. włoskim
PNJW
zdalnie 1
   
3.
10:00-10:45
        I BA język włoski
PNJW
zdalnie 10
4.
10:45-11:30
        I BA język włoski
PNJW
zdalnie 10
5.
11:45-12:30
        III BA z jęz. włoskim
PNJW
zdalnie 12
6.
12:30-13:15
        III BA z jęz. włoskim
PNJW
zdalnie 12
7.
13:30-14:15
    II BA z jez. włoskim
PNJW
zdalnie 2
   
8.
14:15-15:00
    II BA z jez. włoskim
PNJW
zdalnie 2
   
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


mgr A. Ottaviano
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


mgr D. Kaszak
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
    III BA z jęz. włoskim
PNJW
zdalnie 6
   
8.
14:15-15:00
    III BA z jęz. włoskim
PNJW
zdalnie 6
   
9.
15:15-16:00
      II BA z jez. włoskim
PNJW
zdalnie 10
 
10.
16:00-16:45
      II BA z jez. włoskim
PNJW
zdalnie 10
 
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


mgr D. Kobylska
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
  II BA z jez. włoskim
PNJW
zdalnie 5
     
2.
9:00-9:45
  II BA z jez. włoskim
PNJW
zdalnie 5
     
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
    I BA język włoski
PNJW
zdalnie 19
   
6.
12:30-13:15
    I BA język włoski
PNJW
zdalnie 19
   
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


mgr K. Muszyńska
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         



Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


mgr Ewa Bojanowska
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         



Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Małgorzata Kosiorek
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
        II BA metodyka 1
TEFL 114 | WYKŁAD Organizacja pracy szkoły
zdalnie 2
II BA metodyka 2
TEFL 114 | WYKŁAD Organizacja pracy szkoły
zdalnie 2
II BA metodyka 3
TEFL 114 | WYKŁAD Organizacja pracy szkoły
zdalnie 2
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


prof. J. Fiszbak
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
      II BA metodyka 1
TEFL 118 | Emisja głosu
zdalnie 12
 
4.
10:45-11:30
      II BA metodyka 1
TEFL 118 | Emisja głosu
zdalnie 12
 
5.
11:45-12:30
      II BA metodyka 3
TEFL 118 | Emisja głosu
zdalnie 18
 
6.
12:30-13:15
      II BA metodyka 3
TEFL 118 | Emisja głosu
zdalnie 18
 
7.
13:30-14:15
      III BA metodyka
TEFL 118 | Emisja głosu
2.33
Grupa 1 - I poł. sem.
Grupa 2 - II poł. sem.
 
8.
14:15-15:00
      III BA metodyka
TEFL 118 | Emisja głosu
2.33
Grupa 1 - I poł. sem.
Grupa 2 - II poł. sem.
 
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
        II BA metodyka 2
TEFL 118 | Emisja głosu
zdalnie 1
12.
17:45-18:30
        II BA metodyka 2
TEFL 118 | Emisja głosu
zdalnie 1
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Wanda Baranowska
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
        II BA metodyka 1
TEFL 115 | WYKŁAD Specjalne potrzeby edukacyjne
zdalnie 9
II BA metodyka 2
TEFL 115 | WYKŁAD Specjalne potrzeby edukacyjne
zdalnie 9
II BA metodyka 3
TEFL 115 | WYKŁAD Specjalne potrzeby edukacyjne
zdalnie 9
4.
10:45-11:30
        II BA metodyka 1
TEFL 115 | WYKŁAD Specjalne potrzeby edukacyjne
zdalnie 9
II BA metodyka 2
TEFL 115 | WYKŁAD Specjalne potrzeby edukacyjne
zdalnie 9
II BA metodyka 3
TEFL 115 | WYKŁAD Specjalne potrzeby edukacyjne
zdalnie 9
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Dorota Celińska-Mitał
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
        I MA metodyka 1
TEFL 202 | Praca z uczniem w szkole ponadpodstaw.
zdalnie 3
I MA metodyka 2
TEFL 202 | Praca z uczniem w szkole ponadpodstaw.
zdalnie 3
2.
9:00-9:45
        I MA metodyka 1
TEFL 202 | Praca z uczniem w szkole ponadpodstaw.
zdalnie 3
I MA metodyka 2
TEFL 202 | Praca z uczniem w szkole ponadpodstaw.
zdalnie 3
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
    II BA metodyka 3
TEFL 116 | Praca z uczniem w szkole podstawowej
zdalnie 4
   
12.
17:45-18:30
    II BA metodyka 3
TEFL 116 | Praca z uczniem w szkole podstawowej
zdalnie 4
   
13.
18:45-19:30
    II BA metodyka 2
TEFL 116 | Praca z uczniem w szkole podstawowej
zdalnie 2
II BA metodyka 1
TEFL 116 | Praca z uczniem w szkole podstawowej
zdalnie 2
   
14.
19:30-20:15
    II BA metodyka 2
TEFL 116 | Praca z uczniem w szkole podstawowej
zdalnie 2
II BA metodyka 1
TEFL 116 | Praca z uczniem w szkole podstawowej
zdalnie 2
   



Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


mgr Przemysław Boczarski
Data publikacji: 2021-03-06

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
      I MA trans 1
Trans 204 | Język specjalistyczny A
zdalnie 2
I MA trans 1
Trans 202 | Przekład pisemny
zdalnie 4
12.
17:45-18:30
      I MA trans 1
Trans 204 | Język specjalistyczny A
zdalnie 2
I MA trans 1
Trans 202 | Przekład pisemny
zdalnie 4
13.
18:45-19:30
      I MA trans 2
Trans 204 | Język specjalistyczny A
zdalnie 2
I MA trans 2
Trans 202 | Przekład pisemny
zdalnie 4
14.
19:30-20:15
      I MA trans 2
Trans 204 | Język specjalistyczny A
zdalnie 2
I MA trans 2
Trans 202 | Przekład pisemny
zdalnie 4


nauczyciel PNJO
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


wakat
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         



Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
         
2.
9:00-9:45
         
3.
10:00-10:45
         
4.
10:45-11:30
         
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
         
8.
14:15-15:00
         
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


mgr Ewa Swenderska
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
I BA język hiszpański 3
PNJH
zdalnie 2
  I BA język hiszpański 2
PNJH
zdalnie 3
   
2.
9:00-9:45
I BA język hiszpański 3
PNJH
zdalnie 2
  I BA język hiszpański 2
PNJH
zdalnie 3
   
3.
10:00-10:45
    I BA język hiszpański 1
PNJH
zdalnie 22
   
4.
10:45-11:30
    I BA język hiszpański 1
PNJH
zdalnie 22
   
5.
11:45-12:30
         
6.
12:30-13:15
         
7.
13:30-14:15
    I BA język hiszpański 3
PNJH
zdalnie 4
   
8.
14:15-15:00
    I BA język hiszpański 3
PNJH
zdalnie 4
   
9.
15:15-16:00
I BA język hiszpański 2
PNJH
zdalnie 9
       
10.
16:00-16:45
I BA język hiszpański 2
PNJH
zdalnie 9
       
11.
17:00-17:45
I BA język hiszpański 1
PNJH
zdalnie 4
       
12.
17:45-18:30
I BA język hiszpański 1
PNJH
zdalnie 4
       
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         


dr Witold Sobczak
Data publikacji: 2021-03-02

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8:15-9:00
II BA z jęz hiszp
PNJH
zdalnie 3
II BA z jęz hiszp
PNJH
zdalnie 2
  III BA z jez. hiszp
PNJH
zdalnie 4
 
2.
9:00-9:45
II BA z jęz hiszp
PNJH
zdalnie 3
II BA z jęz hiszp
PNJH
zdalnie 2
  III BA z jez. hiszp
PNJH
zdalnie 4
 
3.
10:00-10:45
III BA z jez. hiszp
PNJH
zdalnie 14
       
4.
10:45-11:30
III BA z jez. hiszp
PNJH
zdalnie 14
       
5.
11:45-12:30
        III BA z jez. hiszp
PNJH
zdalnie 15
6.
12:30-13:15
        III BA z jez. hiszp
PNJH
zdalnie 15
7.
13:30-14:15
    II BA z jęz hiszp
PNJH
zdalnie 3
   
8.
14:15-15:00
    II BA z jęz hiszp
PNJH
zdalnie 3
   
9.
15:15-16:00
         
10.
16:00-16:45
         
11.
17:00-17:45
         
12.
17:45-18:30
         
13.
18:45-19:30
         
14.
19:30-20:15
         

Astar Plany.
http://www.astar05.pl