Rejestracja na zajęcia fakultatywne - III rok st. stacj. I st.

W dniach 16-18 lutego odbędzie się rejestracja na zajęcia fakultatywne na III roku studiów licencjackich.
Rejestracja odbędzie się przez system USOS. Rozpocznie się 16 lutego o godz. 19:00 i zakończy 18 lutego o godz. 23:59.

Wszyscy studenci wybierają po jednej grupie zajęć fakultatywnych. Wszystkie zajęcia fakultatywne odbywać się będą we wtorki o 13:30.
Wybierane grupy identyfikowane są nazwiskiem prowadzącego. W grupach obowiązują limity miejsc. W przypadku wyczerpania się limitu miejsc prosimy o zapisanie się do innej grupy. Grupa Profesor Chansky nie jest oznaczona (jako jedyna) nazwiskiem prowadzącej w USOSie.

Prosimy zapoznać się z krótkimi opisami kursów: [opisy zostaną opublikowane na początku lutego]