Odznaczenia dla pracowników Wydziału Filologicznego UŁ z okazji Dnia Edukacji Narodowej

14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji pracownicy Uniwersytetu Łódzkiego zostali wyróżnieni okolicznościowymi odznaczeniami.

Zgodnie z postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 5 lipca 2023 r. o nadaniu odznaczeń, Rej. 212/2023, na wniosek Ministra Edukacji i Nauki za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej odznaczeni zostali poniżsi pracownicy Wydziału Filologicznego UŁ.

MEDAL SREBRNY ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ:

MEDAL BRĄZOWY ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ:

Oprócz tego przyznano również wyróżnienia Uniwersytetu Łódzkiego.

MEDAL „UŁ W SŁUŻBIE SPOŁECZEŃSTWU I NAUCE”:

ZŁOTA ODZNAKA UŁ:

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym!

Przy okazji przypominamy, że nagrody dla nauczycieli akademickich za osiągnięcia badawcze, dydaktyczne lub organizacyjne albo za całokształt dorobku będą wręczane podczas posiedzenia Rady Wydziału, a nazwiska laureatów zostaną podane do publicznej wiadomości w późniejszym terminie.